(Eesti) Head vanavanemate päeva teile, meie kallid vanaemad ja vanaisad!

Извините, этот техт доступен только в “Эстонский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Head vanavanemate päeva teile, meie kallid vanaemad ja vanaisad!

Täna, 11. septembril 2022, on Eestis riiklik tähtpäev – Vanavanemate päev. Valgevene Õppe — ja Arengukeskus EVA-Studiorum soovib kallitele vanavanematele head vanavanemate päeva!  Oma lastelaste jaoks olete lahkus, armastus, hellus, intelligentsus ja hoolitsus.

Vanavanemate päeva tähistatakse septembri teisel pühapäeval alates 2010. aastast, selle põhieesmärk on tugevdada põlvkondadevahelist sidet, tänada vanavanemaid laste ja lastelaste kasvatamise, hoolimise ja armastuse eest. See püha ilmus riigis valitsuse otsusega.

Selle aasta alguse seisuga elas Eestis 227 700 vanaema ja 132 200 vanaisa. See tähendab, et vanavanemad moodustavad 27% elanikkonnast.

«Imeilusat vanavanematepäeva! Täna saame teha midagi erilist, et vanavanemate silmad säravad ja süda naerataks. Veelgi parem on, kui väärtustame ja kaitseme neid kogu südamest ja kõikidel järgnevatel päevadel»- kirjutas Facebookis Jüri Ratas, õnnitledes vanavanemaid Eestis.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.